قوانین سایت | انجیران | فروش انجیر, فروش خشکبار, فروش بادام, زعفران

قوانین سایت

قانون کلی و عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه انجیران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می­‌باشد. کاربر سایت نیز ضمن پذیرفتن تمامی قوانین به ­روز شده سایت، موظف به رعایت قوانین مربوط به خود می­‌باشد.

قوانین مرتبط با خرید محصول

۱- ثبت نام در سایت جهت انجام خرید اجباری نیست.

۲- فروش برخی از محصولات سایت به‌صورت مرحله‌ای انجام می‌شود. برای این منظور زمان آغاز و پایان هر مرحله که حدود یک هفته تا حداکثر ۱۰ روز می‌باشد در صفحه نخست همین سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد. ضمنا با توجه به محدود بودن میزان موجودی، فروش محصول در هر مرحله با اتمام موجودی متوقف خواهد شد.

۳- مسئولیت ثبت دقیق اطلاعات مورد نیاز در هنگام ثبت سفارش بر عهده مشتری می­ باشد.

۴- در حال حاضر تحویل حضوری محصولاتی مانند انجیر خشک در تعداد محدودی از شهرها امکان­پذیر می­‌باشد. در حال حاضر این امکان تنها در شهرهای قائمیه فارس و عسلویه امکان‌پذیر می‌باشد.

۵- در شهرهایی که امکان تحویل حضوری محصول وجود ندارد، سفارش مشتریان هم از طریق پستی و هم از طریق شرکت‌های باربری قابل ارسال می‌باشد. بدیهی است در این صورت هزینه ارسال بر عهده مشتریان عزیز خواهد بود.

۶- تحویل محصول در شهرهایی که تحویل حضوری وجود دارد مشمول هیچ گونه هزینه اضافی نخواهد بود. ضمنا تحویل حضوری سفارش در تاریخ‌های مشخصی که همزمان با فروش در صفحه نخست اطلاع‌رسانی می‌گردد، انجام خواهد شد و به‌صورت همه روزه نخواهد بود.

۷- هزینه ارسال کالا از مبدا تا باربری شهر مقصد در شهرهایی که مسیر مستقیم باربری وجود دارد (مانند تهران و اصفهان)، تماما در مبدا پرداخت خواهد گردید. پرداخت هزینه مسیر دوم در شهرهایی که امکان ارسال مستقیم وجود ندارد مطابق قوانین باربری بر عهده مشتری بوده و در مقصد پرداخت خواهد گردید.

۸- سفارش محصول صرفا با پرداخت وجه نهایی شده و به سفارشاتی که به پرداخت منتهی نشده­‌اند ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین به دلیل پرداخت وجه قبل از ارسال، مشتری جهت دریافت محصول خود حتما می‌بایست کارت شناسایی معتبر ارائه دهد.

۹- ارسال بار به مقصد مشتری صرفا یک بار صورت خواهد گرفت. در صورت عدم حضور مشتری هنگام تحویل حضوری، امکان ارسال مجدد محصول تنها از طریق پستی و یا باربری و با پرداخت هزینه مربوطه توسط مشتری ممکن خواهد بود.

۱۰- لغو سفارش تا یک روز قبل از ارسال کالا مشمول هیچ­گونه خسارتی نخواهد شد. در این صورت حداکثر ظرف مدت یک هفته، تمامی هزینه پرداختی به حساب بانکی دریافتی از مشتری به شرطی که به نام خود وی باشد برگردانده خواهد شد. در صورت انصراف مشتری از سفارش خود در مواردی که محصول به مقصد وی ارسال شده باشد، هزینه­ های اعمال شده جهت ارسال و برگشت محصول، از مبلغ پرداختی مشتری کاسته و مابقی به حساب بانکی اعلام شده واریز خواهد گردید.

۱۱- مسئولیت دریافت به‌موقع محصول از باربری شهر مقصد به عهده مشتری می­‌باشد (حتی­ الامکان در روز رسیدن محصول به باربری شهر مقصد).

۱۲- قیمت محصول ارائه شده در سایت مربوط به خرده فروشی می­‌باشد. ضمنا خرید در حجم بالا مشمول برخورداری از تخفیف قیمتی خواهد بود که جهت اطلاع از میزان آن و یا خرید عمده با قیمت توافقی می­‌توانید تماس بگیرید.

قوانین دو طرفه مابین فروشگاه انجیران و کاربران سایت

۱- فروشگاه انجیران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران دانسته و ضمن احترام به اطلاعات خصوصی مشتریان، خود را موظف می­داند در حد توان خود از این اطلاعات محافظت نماید.

۲- پایگاه رسمی سایت انجیران یعنی www.anjiran.com تنها مرجع مورد تایید برای ارتباط ما با کاربر می‌باشد. وب سایت فروشگاه انجیران هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از آدرس ذکر شده ندارد. تنها کانال برقراری ارتباط کاربران با فروشگاه انجیران، آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما می­‌باشد.

۳- کلیه مطالب موجود در سایت فروشگاه انجیران اعم از متن، تصویر، گرافیک، موارد قابل کپی یا دانلود و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال فروشگاه انجیران محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود، در انحصار این فروشگاه می‌باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه انجیران محفوظ می‏‌دارد.

فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت بروز هرگونه شرایط اضطراری مانند جنگ، طوفان، زلزله، سیل، آتش­ سوزی­‌های دامنه‌دار و موارد مشابه فروشگاه انجیران هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

همیشه یک پیشنهاد ویژه هست

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فروشگاه اینترنتی انجیران میتوانید در هر لحظه از حراج ها و فروشهای ویژه محصولات ما مطلع شوید.

کانال تلگرام انجیران