درباره ما | انجیران | فروش انجیر, فروش خشکبار, فروش بادام, زعفران

درباره ما

آغاز سخن

انواع مختلف خشکبار در جای‌جای ایران عزیز تولید شده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌گردد. در این میان برخی از این محصولات مانند پسته و زعفران با داشتن رتبه نخست تولید دنیا، شهرت جهانی داشته و برخی دیگر مانند انجیر خشک سهم قابل توجهی از تولید جهانی را به خود اختصاص داده‌اند.

در مورد انجیر خشک عمده تولید این محصول در کشور در استان فارس بوده که از بین شهرستان­‌های مختلف، استهبان بیشترین حجم تولید را به خود اختصاص می‌دهد. به همین دلیل بسیاری از هموطنان عزیز با نام انجیر، این شهرستان را به یاد می­‌آورند در حالی که این میوه بهشتی در گستره وسیعی از نواحی مختلف استان فارس در دامنه‌های رشته کوه زاگرس تولید می‌گردد. بخش‌های شمالی شهرستان کازرون (منطقه کوهمره) یکی از این نواحی بوده که سهم مهمی در تولید انجیر داشته و در بسیاری از باغات آن محصولی با کیفیت مثال زدنی و کم نظیر تولید می­‌گردد.

تولد انجیران

با توجه به گسترش روزافزون تجارت الکترونیک و بازار سنتی بخش قابل توجه خشکبار, ایده عرضه مستقیم و بدون واسطه این محصولات شکل گرفت. از طرف دیگر با توجه به در اختیار بودن باغ انجیر و استقبال گرم برخی از دوستان از کیفیت انجیر خشک تولیدی، امکان ارائه این محصول به علاقه‌مندان به‌صورت گسترده و با ساماندهی مناسب وجود نداشت. مجموعه عوامل فوق باعث شد طراحی سایت انجیران در سال ۱۳۹۴ کلید زده شود.

انجیران و مشتریان

به جرأت می­ توان گفت آنچه از برخی محصولات خشکباری به‌خصوص انجیر خشک در بازارهای سنتی وجود دارد، حاصل چرخش بین چندین واسطه، مخلوط شدن انواع مختلف محصول، ماندن در انبارهای گوناگون و افت محسوس کیفیت آن می‌باشد. با عرضه مستقیم انواع خشکبار, آنچه از رهگذر سایت انجیران برای مشتریان حاصل خواهد شد، دریافت محصول تازه و مرغوب و در عین حال با قیمت بسیار مناسب خواهد بود.

 

فروشگاه انجیران مفتخر است فعالیت رسمی خود را با دریافت «نماد اعتماد الکترونیکی» تک ستاره شروع نموده و با قرار گرفتن این نماد در تمامی صفحات سایت، از آغاز اعتماد کاربران در فضای مجازی را فراموش نکرده است. نماد اعتماد الکترونیکی از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کسب و کارهای اینترنتی در نظر گرفته شده و ضامن اعتماد کاربران می‌باشد.

همیشه یک پیشنهاد ویژه هست

با عضویت در خبرنامه ایمیلی فروشگاه اینترنتی انجیران میتوانید در هر لحظه از حراج ها و فروشهای ویژه محصولات ما مطلع شوید.

کانال تلگرام انجیران